Kvjat je po zhlédnutí videa přesvědčen o tom, že se Vettel v Číně mýlil

Daniil Kvjat a Sebastian Vettel po závodě v Číně
Daniil Kvjat a Sebastian Vettel po závodě v Číně, foto: Red Bull Content Pool
Petr Hlawiczka 28. dubna 2016 06:40
Sdílej:

Daniil Kvjat se s odstupem času opět vrací k úvodní kolizi Sebastiana Vettela ve Velké ceně Číny. Po zhlédnutí videa je zcela přesvědčený o tom, že se pilot Ferrari mýlil, když jej označil jako viníka incidentu.

Vettel označil Kvjatovo předjetí za "sebevražedný" manévr, Rus podle něj do první zatáčky vlétl "jako torpédo," proto ve snaze vyhnout se kolizi narazil do svého týmového kolegy Kimiho Räikkönena. Před výstupem na pódium se v zákulisí do pilota Red Bullu tvrdě opřel.

"I kdybych ho nechtěl vidět, tak to video bylo všude, musel jsem ho shlédnout. Udělal jsem to, co by každý jiný soutěživý pilot udělal  a já jsem velmi soutěživý. Samozřejmě, že šlo o zajímavou první zatáčku, ale v prvním kole obecně při závodění může dojít k mnoha různým situacím a vy na jakoukoliv z nich musíte být připraveni. Ferrari bylo připraveno méně a zaplatili za to," hodnotí Kvjat.

"Z videa můžete vidět, že jsem brzdil mnohem dříve než kdokoliv jiný na roštu. Všichni byli příliš žhaví v nájezdu do první zatáčky, což otevřelo místo na vnitřku, a vnější strana má navíc bídnou přilnavost. Na té vnitřní je dobrá a já jim za to musím poděkovat - to je vše, co k tomu incidentu můžu říct," pokračuje ruský pilot.

"Myslím, že na to všichni máme své názor - všichni tři piloti, který se to týkalo, a bylo to fajn si o tom promluvit. Nyní je to historií a jsme teď soustředěni na další závody. Nicméně podle mě šlo o dobrou epizodu pro Formuli 1.

Myslím, že emoce jsou po závodě silné, takže to je příjemné vidět, že je má i čtyřnásobný mistr světa. Je dobré o nich otevřeně hovořit. Nevím, co řekne teď, ale po závodě jde u všech o čisté emoce, je to normální.

Mám svůj názor, on řekl svůj. Já věřím, že ten můj je správný - nevím, jestli tomu svému teď ještě věří. Navzájem spolu vždy budeme jednat s respektem, a abych byl upřímní, tak je to všechno OK. Opravdu nemáme vůbec žádné problémy a já bych to všechno udělal znovu," vysvětluje Kvjat.

Necítí potřebu znovu to s Vettelem probírat: "Ne, nevidím k tomu důvod. Pokud to on tak bude cítit, tak to udělá, ale pro mě je to všechno celkem jasné. Pokud v tom někdo nemá jasno a chce o tom hovořit, pak jsem vůči tomu otevřený. Absolutně."

Daniil si nemyslí, že by si v první zatáčce počínal výjimečně agresivně: "Abych byl upřímný, tak tomu bylo vždy - víte, jaká je F1. Ve své kariéře jsem provedl už spoustu manévrů, nebyly ale tak pod drobnohledem. Nyní o tom hovořilo více. Vždy jsem ale do toho šel, když se někde otevřelo místo, obzvlášť při závodění kolo na kolo, kde většina jezdců ví, že nesmí nechávat dveře otevřené. Podle mě neexistuje pilot, který by se to nenaučil."

Stalo se
Novinky
Fernanado Alonso v Barceloně

Aston Martin se vyjádřil k nejisté budoucnosti Fernanda Alonsa

Aston Martin věří, že si po roce 2026 udrží Fernanda Alonsa, přestože má tým slabý start sezony. Španěl bojuje s nevýkonným vozem, což vyvolalo spekulace o odchodu či návratu do Alpine. Vedení ale uklidňuje situaci a Alonsa považuje za klíčovou součást projektu.

Novinky
Lewis Hamilton

Ferrari v Rakousku nasadí první ADUO upgrade, očekávání ale brzdí

Ferrari nasadí v Rakousku první letošní motorový upgrade v rámci systému ADUO. Ten má vyrovnávat výkonnost motorů ve F1. Technický ředitel Enrico Gualtieri ale říká, že nejde o zásadní změnu a jeden upgrade sám o sobě pořadí sil nezmění. Vývoj pokračuje postupně.

Novinky
Kimi Antonelli

Mercedes přiveze do Spielbergu upgrade. Chce zvýšit náskok na Ferrari

Mercedes přiveze na GP Rakouska vylepšený monopost W17. Nové díly mají zvýšit výkon i spolehlivost po sérii technických problémů, které tým stály cenné body. Toto Wolff přiznal, že konkurence dotahuje náskok Mercedesu, ale věří, že s novinkami může tým ve Spielbergu bojovat o vítězství.

Novinky
Max Verstappen

Nejistota kolem budoucnosti Maxe Verstappena. Red Bull hledá řešení

Budoucnost Maxe Verstappena u Red Bullu zůstává nejistá, i když má smlouvu do roku 2028. Kvůli výkonnostním klauzulím tým usiluje o jistotu jeho dalšího působení. Během GP Rakouska budou pokračovat jednání o jejich možném odkupu, který by zabránil jeho předčasnému odchodu a posílil stabilitu týmu.