Dle některých názorů největší pozornost na sebe Fernando Alonso v letošní sezoně získal díky radiové komunikaci mezi ním a týmem. Proč si Fernando Alonso a Jenson Button myslí, že to jejich situaci pomohlo?
Nové kamarády si Fernando Alonso u Hondy asi sotva získal, když si například během Grand Prix Japonska do radia hlasitě stěžoval na svoji pohonnou jednotku z dílen japonské Hondy. Agragát z GP Japonska tehdy Alonso označil jako "GP2 motor". Španěl přitom moc dobře věděl, že se tato radiová komunikace může přes televizní přenos dostat do celého světa. Teď Alonso přiznal, že to bylo součástí jeho kalkulace, která mu měla prý i pomoci.
Dvojnásobný mistr světa, který před sezonou 2015 opustil Ferrari, aby v týmu McLaren-Honda dokázal získal ještě alespoň jeden titul, místo toho ale dostal auto, které rozhodně nebylo konkurenceschopné. S týmovým kolegou, Jensonem Buttonem, letos vytvořili rekord, když si připsali dohromady během sezony 290 trestných míst na startu! Tento rekord asi nikdo jen tak nepřekoná.
Španěl teď řekl, že touto radiovou komunikací chtěl svůj tým vyburcovat, což se mu, dle jeho mínění, podařilo: "Věci, které musíme udělat, abychom byli příští rok konkurenceschopní, jsou docela extrémní. Na velké problémy musíte přijít s velkými řešeními a myslím si, že to možná velkým řešením trochu pomohlo," řekl 34 letý Fernando Alonso pro BBC. A dodal, že se v Suzuce i v Kanadě cítil jako nějaký amatér, když kolem něj na rovinkách soupeři jezdili zprava, zleva jako nic.
Velmi známá je také scénka po kvalifikaci v Brazílii, kdy Alonsa zradil vůz, a tak se opaloval na campingové židličce jednoho z komisařů. Také společná fotografie Alonsa s Buttonem, jak mávají ze stupňů vítězů v Brazílii obletěla svět, bohužel to ale nebylo po žádném ze závodů, ale po jejich výpadku v Q1.
Vztah mezi týmem a jezdcem by ale tato otevřená kritika neměla zlomit. "Když jsem to všechno řekl v Japonsku, tak jsem věděl, že to pravděpodobně budou přenášet. Ale mnoho pozitivních radiových komunikací zveřejněno nebývá. Při mnoha in-lapech kolech jsem týmu děkoval, protože to bylo velmi náročné.
Občas měnili tři motory a my získali bod, dva nebo jsme se jim přiblížili. Spoustu pozitivních radiových zpráv nezveřejní. V Japonsku, když to [radio] zveřejnili, tak jsem věděl, že by jej pravděpodobně zveřejnit mohli," pokračuje Alonso.
V letošní sezoně také Španěl zaznamenal dvě věci, na které v minulosti určitě nebýval zvyklý. Jednak získal méně bodů než týmový kolega a získané body byly nejnižším bodovým přídělem od jeho premiové sezony v Minardi v roce 2001. "Nemyslím si, že to ode mne bylo tím nejlepším [výkonem]. Měl jsem několik dobrých závodů, ale nepřicházely dostatečně konstantně." Je třeba také vidět fakt, že hned sedmkrát cíl závodu ani neviděl, což letos dokázal překonat pouze Pastor Maldonado.
Které závody byly z pohledu Španěla dobré? "V Suzuce, jeden z nejlepších. V Austinu to byl jeden z nejlepších - během úvodních 20 kol v mokrých podmínkách, v osmi nebo devíti z nich jsem byl rychlejší než Lewis Hamilton, který závod vedl. Ale tuto TOP výkonnost jsem nedokázal dostatečně konzistentně udržet."
Alonso si stojí za tím, že ve všech závodech letošního roku nepředvedl vrcholový výkon, jak u něj bývá tradicí. Za tím stojí dle jeho názoru několik faktorů: "Někdy to bylo kvůli chybějícím okruhům, někdy kvůli mechanickým problémům a někdy jsme v soubojích byli rychlejší v zatáčkách, ale pomalejší na rovinkách, takže jsme nemohli maximalizovat naši výkonnost v určitých fázích závodu. Bylo to docela frustrující, občas tam bylo i zklamání. Příští rok bude úroveň [výkonnosti] vyšší a moje výkony budou jako ty v Japonsku nebo v Austinu, snad v každém kole každého závodu."
V Emirátech se také začalo spekulovat o tom, že by si Alonso mohl dát roční pauzu. Tyto zvěsti ale Alonso vehementně popírá, i když zadní vrátka si nechává otevřená. "Člověk se musí cítit minimálně trochu konkurenceschopnější, aby si Formuli 1 užíval. Když člověk není dostatečně rychlý, tak je to hodně těžké - člověk si odnáší více frustrace než zábavy."
Pak ale ihned dodal, že F1 jej stále baví. "Vždy tu jsou nové výzvy - nové okruhy, nějaké nové závody, dobré možnosti, starty, první kola. Vždy je co si užívat, ale v určitém bodu musíte bojovat o šampionát. To je ultimativní cíl," zakončil Alonso.
Také Jenson Button zvláště ke konci sezony nešetřil kritikou na monopost McLaren MP4-30. I Brit se pro BBC vyjádřil k uplynulé sezoně. "Většina věcí, které jsem řekl, týmu pomohla. Něco z toho byl špás, protože člověk v takovýchto situacích musí zůstat dle mého názoru veselý, aby se z toho nezbláznil."
Button má ale narozdíl od Alonsa zkušenosti se špatnými sezonami, když takové zažil v letech 2007 a 2008 u Hondy. "Jindy by byl člověk na svůj tým docela přísný, ale to by teď dělat neměl, protože jsme všichni předváděli to nejlepší a jsme týmem, proto je nechci nechat ve štychu. Ale občas musejí emoce jednoduše ven a to jsem v posledních závodech udělal."
Lewis Hamilton ovládl Velkou cenu Španělska s Ferrari po nasazení výrazného upgradu monopostu SF-26 a stáhl ztrátu na vedoucího Kimiho Antonelliho na 41 bodů. Bývalý jezdec F1 Jolyon Palmer věří, že britský pilot může při současné formě reálně bojovat o titul, pokud Ferrari udrží výkonnost.
McLaren po neúspěšném debutu nového předního křídla v Kanadě provedl několik úprav a ve Španělsku slavil úspěch. Lando Norris dojel třetí, Oscar Piastri pátý. Andrea Stella potvrdil, že tým lépe pochopil fungování nového dílu a první fázi vývoje vozu považuje za dokončenou.
Damon Hill upozornil, že některé týmy ve Formuli 1 mohou v rámci nového systému ADUO takticky pracovat s výkonem svých motorů. Tento systém má od roku 2026 pomáhat vyrovnávat rozdíly mezi výrobci pohonných jednotek. Podle Hilla ale existují podezření, že některé týmy záměrně neukazují plný výkon, aby získaly výhodnější podmínky pro budoucí vývoj.
FIA schválila změny pravidel F1 motorů pro sezony 2027 a 2028. Reaguje tak na problémy nové hybridní éry od roku 2026, kde byl problém s hospodařením s energií. Zvýší se podíl spalovacího motoru a pokračují debaty o budoucích V8 motorech na udržitelná paliva.
Aston Martin v sezoně 2026 dál odmítá nasazovat drobné úpravy vozu AMR26 a pod vedením Adriana Neweyho čeká na velký balík vylepšení. Navzdory slabým výsledkům tým věří své strategii, přičemž problémy se netýkají jen aerodynamiky, ale celého fungování monopostu.
Lewis Hamilton vyhrál v Barceloně poprvé jako jezdec Ferrari. Klíčovou roli sehrál nový závodní inženýr Carlo Santi, se kterým si rychle vytvořil silné pouto. Hamilton označil spolupráci za zásadní a po závodě se posunul na 2. místo v šampionátu se ztrátou 41 bodů.
Budoucnost Maxe Verstappena je znovu v centru dění ve světě F1. Ralf Schumacher tvrdí, že Mercedes mu předložil nabídku na přestup z Red Bullu. Spekulace podporují i výkonnostní klauzule v kontraktu, zatímco Russell mluví o vlivu vývoje.
Ferrari v Barceloně výrazně zamíchalo pořadím sil ve F1. Díky rozsáhlým vylepšením získal Lewis Hamilton své první vítězství za italský tým a ukončil dominanci Mercedesu. George Russell upozornil, že o boji o titul letos rozhodne především rychlost vývoje monopostů a nasazování nových dílů.
Mercedes se připojil ke sporu kolem Velké ceny Monaka a požádal FIA o přezkum rozhodnutí, které vedlo ke zrušení časových penalizací Pierra Gaslyho. Tým upozorňuje na možné narušení sportovní spravedlnosti, nejednotné uplatňování pravidel a nerovné možnosti odvolání mezi jednotlivými jezdci a týmy.
Kontroverze po Velké ceně Monaka pokračuje. McLaren a Red Bull podaly odvolání k Mezinárodnímu odvolacímu soudu FIA proti zrušení dvou penalizací Pierra Gaslyho. Podle obou týmů rozhodnutí narušuje sportovní spravedlnost a vyvolává pochybnosti o jednotném výkladu pravidel.
Lando Norris po vítězství Lewise Hamiltona v Barceloně ocenil jeho návrat na vrchol i formu s Ferrari. Zároveň řekl, že Hamilton „ukázal prostředníček“ kritikům na internetu. Sedminásobný šampion vyhrál po 686 dnech a znovu se zapojil do boje o titul.
Isack Hadjar ostře zkritizoval startovní proceduru Red Bullu, kterou označil za příliš složitou a vyžadující nepřiměřenou přesnost. Po nepovedeném startu v Barceloně se propadl z 6. na 14. místo a vyzval tým k rychlému řešení problému.