Daniel Ricciardo v rozhovoru přiznal, že před sezonou neočekával tak skvělé výsledky.
Jak se chová Vaše sebevědomí, když usednete za volant vozu, se kterým můžete bojovat o vítězství? Daniel Ricciardo (DR): „Zvyšuje se. Rychlý vůz přidává na sebevědomí. Domnívám se ale, že schopnosti vozu nemají vliv na motivaci, například v Toro Rosso jsem dopředu věděl, že nezvítězím.“
V F1 už jste nějakou dobu, začínal jste v HRT… DR: „Ano a nevedlo se mi špatně. Nechci říct, že v HRT jsem jel jen na 95 procent. Já jedu naplno vždy, ale když máte šanci na vítězství, snažíte se dělat i nemožné. V rychlém voze se hledá motivace snadněji. Když jste unaven, necítíte se unaven úplně.“
Když jste přišel v minulém roce do Red Bullu, myslel jste si, že v závodech získáte tři prvenství a po odchodu Sebastiana Vettela se stanete lídrem týmu?DR: „Vůbec ne. Doufal jsem, že dosáhnu na nějaké pódiové umístění a že stěžím život Sebastianovi. Ale nemyslel jsem si, že třikrát zvítězím a dosáhnu deset, nebo tak podobně pódiových příček. Bylo to fajn.“
Poděkoval se Vám někdo z Ferrari, že kvůli Vašim výkonům přemýšlel Vettel o přestupu k nim?DR: „Dali mi za to odměnu!“ (smích)
Cítíte něco jako vinu za to, že Vettel odešel z týmu? DR: „Ne, necítím se být vinen. Na Vettelovi se určitě podepsala jeho situace… Sezona neproběhla podle jeho představ, ale s Red Bullem získal čtyři tituly a možná bude spokojenější, když ten pátý získá s jiným týmem. Jemu se vozy Ferrari hodně líbí, je jejich fanouškem, myslím, že rozhodování nebylo těžké.“
Zdá se, že Vám nový vůz vyhovoval lépe než Sebastianovi. Když byl v týmu Mark Webber, všechny změny dělal tým s ohledem na Sebastiana. V čem je tajemství Vašeho úspěchu? Jak se Vám podařilo získat si důvěru týmu? DR: „S Markem jsem o tom nemluvil, nevím jaká byla situace v týmu. Možná, že je to jen výmysl tisku, nevím čemu bych měl věřit. Když jsem v minulém roce v srpnu nebo září podepsal smlouvu s Red Bullem, řekli mi, že budu mít na sto procent stejný vůz jako Sebastian. To jsem chtěl slyšet a stejné to bylo i letos. V této sezoně jsem neměl tolik problémů, jako Sebastian.“
Bylo Vaše postavení nováčka výhodou, protože jste neměl co ztratit?DR: „Sebastian byl pod obrovským tlakem a kdyby byl vůz v Melbourne konkurenceschopný, vítězství by očekávali od něho, ode mne by chtěli možná jen pódiové umístění, nebo tak podobně. Pro mě to bylo snadnější adaptovat se v týmu a soustředit se na práci.“
V následující sezoně budete mít mladého týmového kolegu. Znamená to, že tlak na Vás bude větší? DR: „Nemyslím si to, protože jsem už dosáhl určitou úroveň. Pod vysokým tlakem jsem už pracoval, neumím si představit větší. Souboj s Daniilem Kvjatem budou novou výzvou. Všichni budou očekávat, že budu rychlejší než Daniil, samozřejmě se budu snažit naplnit očekávání.“
Do závodu v Brazílii měl Rosberg na svém kontě jen o jedno vítězství víc než Vy, i když měl lepší. Není to zajímavé? DR: „Ano, z hlediska statistiky to je zajímavé. Jsem na své výsledky pyšný. Kdybychom před sezonou věděli, že Mercedesy budou dominovat, byl bych spokojen i s jedním vítězstvím, ale tři… Sezona byly zajímavá a já jsem rád, že jsem využil každou příležitost. Měli jsme tři šance být lepší, než Mercedes a všechny jsme využili. Jsem s tím spokojen.“
Které vítězství bylo nejpříjemnější? DR: „V Budapešti. Vítězství v Kanadě bylo šokující i kvůli incidentu mezi Massou a Pérezem. Když jsem viděl po závodě záznam nehody, zeptal jsem se v týmu: Co mám dělat, mám oslavovat? Proto jsem byl v Kanadě zdrženlivý.“
Při vítězství v Budapešti jste předjel dva mistry světa…DR: „Ano, předjel jsem Lewise Hamiltona a Fernanda Alonsa v průběhu jednoho kola. Na mém voze byly nové pneumatiky, přesto to bylo potěšující.“
Mnoho jezdců se na tiskových konferencích snaží neprojevovat své emoce. Vy jste jiný…DR: „Obvykle nehledím příliš do budoucnosti, proto si užívám to, co se se mnou děje v dané chvíli. Když se mi něco nelíbí, neskrývám to. Pamatuju si, jak jsem se při focení po kvalifikaci v Monaku vůbec neusmíval, protože jsem nebyl se svým výkonem spokojen. Ale já mám skvělou práci, dobrý život, tak co… Když vidíte sportovce, to je jedno v jakém sportu, že se na lidi usmívají jenom z povinnosti, tak je to špatné. Musíte přece při tom myslet na děti, které ve Vás vidí hrdinu, nesmí Vás vidět takovým…“
George Russell ovládl Velkou cenu Rakouska a připsal si klíčové vítězství v boji o titul. Max Verstappen po dramatických soubojích s Lewisem Hamiltonem dojel druhý, třetí skončil Kimi Antonelli. Ferrari doplatilo na strategii i rychlé opotřebení pneumatik.
George Russell si po dramatické kvalifikaci na Velkou cenu Rakouska udržel pole position. FIA po přezkoumání telemetrie a dalších důkazů rozhodla, že při průjezdu úsekem se žlutými vlajkami neporušil pravidla. Brit tak definitivně odstartuje z první pozice.
Max Verstappen dal podle šéfa Red Bullu Laurenta Mekiese jasně najevo, že chce v týmu zůstat. Zároveň ale požaduje, aby Red Bull pravidelně zrychloval a posouval vývoj vozu dopředu.
George Russell ovládl třetí trénink na GP Rakouska a v závěru připravil Kimiho Antonelliho o třetí prvenství v řadě. Lewis Hamilton skončil třetí se ztrátou desetiny, ale po výjezdu z tratě Ferrari preventivně zkontrolovalo převodovku. Kvalifikace slibuje mimořádně vyrovnaný boj.
Kimi Antonelli ovládl oba páteční tréninky v Rakousku. Ve FP2 zajel nejrychlejší čas 1:07,014 a potvrdil silu Mercedesu. McLaren se po problémech v FP1 zvedl a obsadil zbytek top 3. Ostatní týmy řešily spolehlivost i nastavení v extrémně horkých podmínkách.
Mercedes zahájil Velkou cenu Rakouska ve skvělé formě. První trénink na Red Bull Ringu ovládli Kimi Antonelli a George Russell. McLaren řešil technické potíže, Red Bull testoval rozsáhlé úpravy monopostu a Ferrari nasadilo modernizovaný motor. Prostor dostali i nováčci.
FIA na mimořádném valném shromáždění v Macau schválila zrušení limitu funkčních období pro prezidenta a další představitele federace. Změna otevírá cestu Mohammedu Ben Sulayemovi k delšímu setrvání ve funkci. Současně byly zpřísněny podmínky pro kandidaturu na prezidenta FIA.
Lewis Hamilton prošel po GP Španělska rozsáhlou kontrolou FIA. Ta potvrdila, že jeho Ferrari SF-26 splňuje pravidla F1 2026. Inspekce se zaměřila na zadní brzdový systém včetně hardwaru i elektroniky. FIA nenašla žádné porušení a potvrdila legálnost řešení i výkonu.
Honda plánuje v létě nasadit upgrade spalovacího motoru pro Aston Martin. Šéf HRC Koji Watanabe ale varuje, že změna nepřinese okamžitý skok ve výkonu. Partnerství je podle něj dlouhodobý projekt, který se teprve rozvíjí v nové éře pravidel 2026.
FIA vyhlásila „heat hazard“ (teplotní riziko) pro GP Rakouska kvůli očekávaným teplotám až 38 °C (na trati přes 50 °C). Zavádí se pravidla pro chlazení jezdců a úprava minimální hmotnosti vozů. Opatření reaguje na evropskou vlnu veder i extrémní GP Kataru 2023.
Aston Martin věří, že si po roce 2026 udrží Fernanda Alonsa, přestože má tým slabý start sezony. Španěl bojuje s nevýkonným vozem, což vyvolalo spekulace o odchodu či návratu do Alpine. Vedení ale uklidňuje situaci a Alonsa považuje za klíčovou součást projektu.
Ferrari nasadí v Rakousku první letošní motorový upgrade v rámci systému ADUO. Ten má vyrovnávat výkonnost motorů ve F1. Technický ředitel Enrico Gualtieri ale říká, že nejde o zásadní změnu a jeden upgrade sám o sobě pořadí sil nezmění. Vývoj pokračuje postupně.