Daniel Ricciardo si ale v Kanadě moc nevěří, rovinky prý nebudou vozům Red Bull příliš vyhovovat.
Australanovi se širokým úsměvem vane vítr do plachet. Daniel Ricciardo získal pódiová umístění ve Španělsku a Monaku a hned od začátku sezony se neomezuje jen na obranu před favorizovaným Vettelem, co trochu překvapilo i Adriana Neweyho.
Aktuálně jste v tabulce jednotlivců před svým kolegou Vettelem. Myslíte, že to tak zůstane i na konci sezony? Daniel Ricciardo (DR): „To by nebylo špatné, kdybych to dokázal. Současná situace mi dodává sebevědomí. Upřímně, už jsem dokázal, co ve mně je, a nejen tím, že porážím Sebastiana, ale i tím, že se závod od závodu posouvám výš ve startovním poli. Všem jsem ukázal, že si zasloužím své místo. Myslím, že nezáleží moc na tom, co se stane do konce sezony s výjimkou vítězství, nic by se tím nezměnilo. Po sezoně bude tým analyzovat mé výkony a já chci, abych dostal pochvalu.“
Do jaké míry se učíte od čtyřnásobného mistra světa?DR: „Důležité je, abych se pokusil od něho něco naučit. Byl bych hloupý, kdybych to nedělal, protože je to nejlepší jezdec na světě. Na druhou stranu si myslím, že dělám dobře i tehdy, když se soustředím jen sám na sebe. Když pozoruju, co dělá Sebastian, ztrácím koncentraci. Já svým schopnostem důvěřuju. Když ze sebe vydám všechno, jsem si jist, že přijde dobrý výsledek. Řekl bych, že se na sebe soustřeďuju tak na 95 procent a když se můžu něco naučit od Seba, je to pro mě jen plus.“
Domníváte se, že máte ještě stále reálnou šanci bojovat o titul?DR: „Ještě jsem to přesně neanalyzoval. Když skončíme na konci sezony na třetím, nebo čtvrtém místě, je to jedno, počítá se jenom titul. Když uvážím, že jsme ještě daleko od toho, abychom bojovali o vítězství v závodě, na druhé straně je také daleko do konce šampionátu, tak jsem se ještě nad celkovým letošním výsledkem nezamýšlel. Nejdůležitější je, abych předváděl v každém závodě maximální možné výkony, sbíral pódiová umístění, nejlíp ta nejvyšší, když se to podaří. Stále chci, aby se mi to letos podařilo aspoň jednou.“
Jaký je Váš názor na napětí mezi Rosbergem a Hamiltonem? DR: „To napětí je nevyhnutelné. Když spolu s týmovým kolegou bojujete o titul, zařadí se mezi ostatní vaše soupeře. Pak je normální, když přijdou chvíle frustrace. Když chcete být nejlepší, takové věci se stávají. Pro všechny ostatní je zajímavé sledovat jejich vztah, někdy to přehání, ale uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Oba prohlásili, že už na to zapomněli, ale já jsem zvědav, co se stane při nejbližším kontaktu na trati…“
Co očekáváte od víkendu v Montrealu? DR: „Nemyslím si, že to bude pro nás lehký víkend. Monako také nebylo lehké, ale teď to asi bude těžší. Nejsem pesimistou, ale víme, že v Kanadě budou důležité rovinky. Montreal má stále charakter městského okruhu, je na něm dost míst, kde se ukážou rozdíly mezi vozy. Hodně bude záležet na umění jezdců, ale na rozdíl od Monaka jsou tady dlouhé rovinky, které nám pravděpodobně nebudou vyhovovat.“
Kimi Antonelli skončil třetí v Rakousku, ale úvod závodu poznamenaly chyby a výlety mimo trať, po kterých se propadl až na páté místo. Postupně zrychlil a silným závěrem se vrátil na pódium za Russella a Verstappena. Přiznal nervozitu i chyby v úvodu závodu.
Max Verstappen po GP Rakouska přiznal, že ho technický problém na Red Bullu RB22 připravil o šanci bojovat o vítězství s Georgem Russellem. I přes zlepšení vozu ho ve druhé části závodu omezily potíže se zadní nápravou, přesto ocenil návrat Red Bullu do boje o výhru.
Charles Leclerc po Velké ceně Rakouska odmítl tvrzení, že by se výkonnostně přiblížil Lewisovi Hamiltonovi. Po náročném víkendu, který zakončil až na osmém místě, přiznal, že stále nemá jasnou představu o ideálním nastavení vozu Ferrari SF-26. Ferrari se v horkých podmínkách trápilo s pneumatikami, zatímco Hamilton dojel pátý.
George Russell ovládl Velkou cenu Rakouska a připsal si klíčové vítězství v boji o titul. Max Verstappen po dramatických soubojích s Lewisem Hamiltonem dojel druhý, třetí skončil Kimi Antonelli. Ferrari doplatilo na strategii i rychlé opotřebení pneumatik.
George Russell si po dramatické kvalifikaci na Velkou cenu Rakouska udržel pole position. FIA po přezkoumání telemetrie a dalších důkazů rozhodla, že při průjezdu úsekem se žlutými vlajkami neporušil pravidla. Brit tak definitivně odstartuje z první pozice.
Max Verstappen dal podle šéfa Red Bullu Laurenta Mekiese jasně najevo, že chce v týmu zůstat. Zároveň ale požaduje, aby Red Bull pravidelně zrychloval a posouval vývoj vozu dopředu.
George Russell ovládl třetí trénink na GP Rakouska a v závěru připravil Kimiho Antonelliho o třetí prvenství v řadě. Lewis Hamilton skončil třetí se ztrátou desetiny, ale po výjezdu z tratě Ferrari preventivně zkontrolovalo převodovku. Kvalifikace slibuje mimořádně vyrovnaný boj.
Kimi Antonelli ovládl oba páteční tréninky v Rakousku. Ve FP2 zajel nejrychlejší čas 1:07,014 a potvrdil silu Mercedesu. McLaren se po problémech v FP1 zvedl a obsadil zbytek top 3. Ostatní týmy řešily spolehlivost i nastavení v extrémně horkých podmínkách.
Mercedes zahájil Velkou cenu Rakouska ve skvělé formě. První trénink na Red Bull Ringu ovládli Kimi Antonelli a George Russell. McLaren řešil technické potíže, Red Bull testoval rozsáhlé úpravy monopostu a Ferrari nasadilo modernizovaný motor. Prostor dostali i nováčci.
FIA na mimořádném valném shromáždění v Macau schválila zrušení limitu funkčních období pro prezidenta a další představitele federace. Změna otevírá cestu Mohammedu Ben Sulayemovi k delšímu setrvání ve funkci. Současně byly zpřísněny podmínky pro kandidaturu na prezidenta FIA.
Lewis Hamilton prošel po GP Španělska rozsáhlou kontrolou FIA. Ta potvrdila, že jeho Ferrari SF-26 splňuje pravidla F1 2026. Inspekce se zaměřila na zadní brzdový systém včetně hardwaru i elektroniky. FIA nenašla žádné porušení a potvrdila legálnost řešení i výkonu.
Honda plánuje v létě nasadit upgrade spalovacího motoru pro Aston Martin. Šéf HRC Koji Watanabe ale varuje, že změna nepřinese okamžitý skok ve výkonu. Partnerství je podle něj dlouhodobý projekt, který se teprve rozvíjí v nové éře pravidel 2026.