Na stupních vítězů v Abú Zabí zachoval Kimi Räikkönen chladnou tvář a věren své nemluvné image nijak neulehčil úlohu ani Davidu Coulthardovi, který byl tentokrát pověřen vedením rozhovorů s nejlepší trojicí po závodě, ani novinářům při následující tiskové konferenci. A to přesto, že Fin čekal na vítězství ve Formuli 1 více než tři roky.
Kimi, lidé by rádi věděli, jak úžasné to je vyhrát Grand Prix! Pověz nám o tom.KR: Posledně jste mi nadávali, protože jsem se dost neusmíval, takže tentokrát to bude možná zase tak, ale myslím, že jsem velmi šťastný kvůli týmu – a kvůli sobě – ale hlavně kvůli všem tady a v Enstone. Byla to letos těžká sezóna a cítím, že si tohle vítězství všichni zasloužili a bylo to přesně to, co jsme právě teď potřebovali.
Je to také něco velkého pro všechny fanoušky, kteří mě a tým nepřestávali podporovat. V posledních závodech jsme to neměli úplně nejjednodušší. Snad nám tohle dodá více víry, nejen všem, kteří pracují na trati a v továrně, ale také všem v zákulisí, kteří tým vedou. Doufám, že tohle pomůže zvrátit situaci a dát nám mnoho dalších dobrých závodů a vítězství. Když ne letos, tak příští rok.
Jak se dá tohle vítězství poměřovat s ostatními osmnácti?KR: Popravdě je to pro mě jen další vítězství na seznamu. Je to samozřejmě skvělé, protože bylo po několika letech, ale vítězství, která tomuto předcházela, byla všechna velmi podobná – neměli jsme nejlepší auto, ale bojovali jsme a stejně vyhráli. Je výborné vyhrát teď, protože se mě lidé přestanou vyptávat, jestli dokážu vyhrát nebo ne. Minimálně je to teď o něco jasnější!
Kimi po vystoupení z vozu (foto: Lotus F1 Team)
Je dobré, že jsi teď odpověděl na otázku ohledně toho, kdy přijde vítězství?KR: Nikdy jsem se doopravdy nestaral o to, co si lidé myslí - když nedokončím příští závod, budou si myslet, že jsem tak špatný, jako byl ten závod. Budu si prostě dělat svoje, a pokud budu spokojený s tím, co dělám, a bude to to nejlepší pro tým, pak to tak bude. Takže se opravdu nestarám o to, jestli si o mně teď lidi myslí něco jiného než tři hodiny před závodem.
Řekni nám něco o svých pocitech ve chvíli, kdy jsi viděl šachovnicovou vlajku.KR: Jsem šťastný, ale není to nic, kvůli čemu bych tady musel poskakovat. Máme ještě pořád pár závodů před sebou, pokusím se to zopakovat. Určitě dnes budeme mít dobrou oslavu a snad si zítra, až se budeme cítit špatně po dlouhé noci, vzpomeneme na to, jak je nám teď. Jsem prostě jenom šťastný za každého v týmu.
Kimi, jedním z vrcholných okamžiků závodu byly tvé radiové zprávy, ty, které jsi dával týmu. Jak rušivé je, když je ti během boje za safety carem nebo podobně připomínáno, že máš zahřívat pneumatiky?KR: To je normální věc. Je to tak stejné ve všech týmech. Samozřejmě, oni se prostě snaží vám pomoci, ale když vám neustále říkají totéž dvakrát za minutu – nejsem tak hloupý, abych si nevzpomněl, co mám dělat.
S vítěznou trofejí na pódiu (foto: Lotus F1 Team)
To je normální, prostě se snaží pomoci. Vím, co dělám. Požádám o pomoc, když to potřebuji. Není to poprvé a nebude to ani naposledy. Stalo se to mockrát i u jiných týmů, ale oni jsou tu, aby ti pomohli, a snaží se tě dostat na nejlepší pozici. Různí lidé mají rádi různé věci.
Jak dlouho budou trvat oslavy vítězství?KR: Mám na to skoro dva týdny. Myslím, že pokud se dostanu na příští závod, bude tým spokojený. Možná se v jistou chvíli pokusím dostat domů.
Kimi Antonelli skončil třetí v Rakousku, ale úvod závodu poznamenaly chyby a výlety mimo trať, po kterých se propadl až na páté místo. Postupně zrychlil a silným závěrem se vrátil na pódium za Russella a Verstappena. Přiznal nervozitu i chyby v úvodu závodu.
Max Verstappen po GP Rakouska přiznal, že ho technický problém na Red Bullu RB22 připravil o šanci bojovat o vítězství s Georgem Russellem. I přes zlepšení vozu ho ve druhé části závodu omezily potíže se zadní nápravou, přesto ocenil návrat Red Bullu do boje o výhru.
Charles Leclerc po Velké ceně Rakouska odmítl tvrzení, že by se výkonnostně přiblížil Lewisovi Hamiltonovi. Po náročném víkendu, který zakončil až na osmém místě, přiznal, že stále nemá jasnou představu o ideálním nastavení vozu Ferrari SF-26. Ferrari se v horkých podmínkách trápilo s pneumatikami, zatímco Hamilton dojel pátý.
George Russell ovládl Velkou cenu Rakouska a připsal si klíčové vítězství v boji o titul. Max Verstappen po dramatických soubojích s Lewisem Hamiltonem dojel druhý, třetí skončil Kimi Antonelli. Ferrari doplatilo na strategii i rychlé opotřebení pneumatik.
George Russell si po dramatické kvalifikaci na Velkou cenu Rakouska udržel pole position. FIA po přezkoumání telemetrie a dalších důkazů rozhodla, že při průjezdu úsekem se žlutými vlajkami neporušil pravidla. Brit tak definitivně odstartuje z první pozice.
Max Verstappen dal podle šéfa Red Bullu Laurenta Mekiese jasně najevo, že chce v týmu zůstat. Zároveň ale požaduje, aby Red Bull pravidelně zrychloval a posouval vývoj vozu dopředu.
George Russell ovládl třetí trénink na GP Rakouska a v závěru připravil Kimiho Antonelliho o třetí prvenství v řadě. Lewis Hamilton skončil třetí se ztrátou desetiny, ale po výjezdu z tratě Ferrari preventivně zkontrolovalo převodovku. Kvalifikace slibuje mimořádně vyrovnaný boj.
Kimi Antonelli ovládl oba páteční tréninky v Rakousku. Ve FP2 zajel nejrychlejší čas 1:07,014 a potvrdil silu Mercedesu. McLaren se po problémech v FP1 zvedl a obsadil zbytek top 3. Ostatní týmy řešily spolehlivost i nastavení v extrémně horkých podmínkách.
Mercedes zahájil Velkou cenu Rakouska ve skvělé formě. První trénink na Red Bull Ringu ovládli Kimi Antonelli a George Russell. McLaren řešil technické potíže, Red Bull testoval rozsáhlé úpravy monopostu a Ferrari nasadilo modernizovaný motor. Prostor dostali i nováčci.
FIA na mimořádném valném shromáždění v Macau schválila zrušení limitu funkčních období pro prezidenta a další představitele federace. Změna otevírá cestu Mohammedu Ben Sulayemovi k delšímu setrvání ve funkci. Současně byly zpřísněny podmínky pro kandidaturu na prezidenta FIA.
Lewis Hamilton prošel po GP Španělska rozsáhlou kontrolou FIA. Ta potvrdila, že jeho Ferrari SF-26 splňuje pravidla F1 2026. Inspekce se zaměřila na zadní brzdový systém včetně hardwaru i elektroniky. FIA nenašla žádné porušení a potvrdila legálnost řešení i výkonu.
Honda plánuje v létě nasadit upgrade spalovacího motoru pro Aston Martin. Šéf HRC Koji Watanabe ale varuje, že změna nepřinese okamžitý skok ve výkonu. Partnerství je podle něj dlouhodobý projekt, který se teprve rozvíjí v nové éře pravidel 2026.