Jenson Button je nadále v centru pozornosti a i když rozhovorů s ním přibývá, v každém dalším materiálu tenhle vytáhlý Angličan překvapí něčím novým. A protože už je jeho kariéra před cílovou čarou, rádi se o jeho další názory a historky podělíme.
Kdo z vás ještě nepropadl fenoménu facebook (ano, i takoví lidé pořád ještě jsou) a nestihli diskusní pořad Jensona Buttona s Michaelem Korsem, o hodně nejspíš přišel, ale pořád se dá leccos zachránit. Třeba si připomenout deset nejlepších věcí, které Button v živém rozhovoru řekl, zavzpomínal a prokázal i smysl pro humor...
1. „Nico Rosberg vyhraje tento týden titul mistra světa…Pokud tedy do něj někdo nenarazí. Myslím, že Lewis Hamilton je hodně bohatý a má dost peněz, lítá v soukromém tryskáči, takže jsem si jist, že by mohl někoho z nás uplatit. Jediná možnost by ale byla, kdyby mě Nico předjížděl o kolo, protože nejsem dost rychlý. Takže, jsem ochoten přijmout nabídku… Navíc, z F1 odcházím…
2. „Dnes jsem sledoval Grand Tour ve vaně…“Je to typ pořadu, na který se můžete koukat z vany. Jestli se mi to líbilo? No, viděl jsem všechno. Řídí stejné vozy jaké jsou v autosalónech. Je to dobrá zábava, ale určitě je tam něco, co mi chybí. Jako závodníka mě to štve, protože ta show jsou jenom o smycích a pneumatikách v oblacích kouře. Myslím, že hodně lidem se to líbí, ale já osobně si říkám: „Chudák auto. Já je miluji a oni je jen ničí“.
3. „Kdybych mohl zachránit jedno auto z mé sbírky…“To je hodně těžká otázka. Všechny jsou pro mě dost emotivní a říci, které konkrétní auto bych vybral… ne, to neudělám. Opravdu rád mám McLaren P1… ale kdybych nějaké zachraňoval, tak by to bylo závodní auto. Mám Ferrari F40, to také miluju. To bych nikdy neprodal, protože je blízké mému srdci. Když jsem byl kluk, měl jsem na zdi obrázek Burta Simpsona, Pamely Anderson a Ferrari F40. Nevím, co v tom věku je nejlepší, ale pro mě to bylo F40.
4. „Myslím, že F1 potřebuje více osobností…“To je důvod, proč jsem opravdu rád, že tu máme lidi jako Daniel Ricciardo, takový Ricky Bobby, jak mu někdy říkám. Je to dobrý přítel a v mnoha směrech se příliš nestará, co si o něm lidé myslí… je prostě sám sebou. Proto ho mám rád. (Pozn.: Ricky Bobby je postava z amerického filmu o sérii NASCAR, kterého hraje Will Ferrel. Do kin byl uveden v roce 2006).
5. „Formuli E opravdu nemusím…“Myslím, že byl v tomto směru vykonán kus práce při získávání různých zemí a měst s nimi spojenými. Abychom mohli závodit v některých z nejlepších a největších měst na světě je fantastické. Nemám rád jejich zvuk, ale když jsem viděl některé závody, přišly mi dobré. Mluvil jsem s několika piloty, tvrdí, že auta jsou rychlá, okruhy zajímavé a závody vzrušující, ale to všechno je relativní…
6. „Jednoznačně podporuji závodní pilotky…“Rád bych si zazávodil s 21 ženami na startovním roštu. Myslím, že bychom měli odstartovat takovou závodní sérii. Asi není dobré něco takového říkat, že? Vlastně tu byl návrh, aby měly ženy svůj vlastní šampionát… ale s tím nesouhlasím. Pokud jsou opravdu dobré, tak jsou dobré. Není to fyzický sport jako běh na 100 metrů nebo maratón. Pokud je žena dostatečně dobrá, měla by mít možnost jezdit Formuli 1… Stane se to a až k tomu dojde, bude to pro náš sport fantastické.
7. Dva nejděsivější momenty v závodní kariéře jsem pravděpodobně zažil v Monaku…“Loni jsem projížděl zatáčku Ste. Dévote a vůz přede mnou přejel kryt kanálu a ten se uvolnil. Obvykle jsou pečlivě přivařeny, ale tady došlo k nějaké výjimce. Kryt vyletěl a zasáhl moje přední křídlo a poškodil závěsy. Myslím, že jsem měl obrovské štěstí, protože mít nohy o kousek výš, tak to dopadlo opravdu mnohem hůř… Děsivý moment jsem tu prožil v roce 2003. Vyjel jsem z tunelu rychlostí kolem 290 km/h a zablokovaly se mi brzdy. Trefil jsem vnitřní bariéru, sklouzl napříč tratí a při druhém nárazu jsem čelil přetížení nějakých 35G. Což je opravdu hodně. Vysloveně mě to knokautovalo.
Vzpomínám si, že jsem se probral a doktor Sid Watkins, bohužel už není mezi námi, stál s úsměvem nade mnou. Nějací lidé mi rozřízli kombinézu a aplikovali mi injekci proti bolestem, on se jenom zeptal: »Kde to bolí?« Odpověděl jsem mu, že mě opravdu bolí levá noha. Zadíval se na mě a pokračoval: »Vážně?« Já na to: »Vlastně ne, je pravá noha…« A on zase: „Opravdu?« Já zase blekotal: »Vlastně ruka, moje levá ruka«, a začal jsem se smát. Asi v té chvíli začaly zabírat látky, které do mě napumpovali.
8. „Kdybych měl jít na večeři a vzít s sebou čtyři své soupeře…“Rozhodně Ricky Bobbyho, tedy Daniela Ricciarda. Potom Felipe Massu, protože on se také loučí s kariérou. I Fernanda Alonsa, je s ním ve skutečnosti docela zábava. Tak, a teď jsem se zasekl… Řeknu vám, že mi Sebastian Vettel poslal aplikaci WhatsApp. Byl jsem šokován! Ne tím, že mi ji poslal, ale obsahem. Neuvěřitelné! Ale i přesto bych ho pozval. Nebo také možná Daniila Kvjata, protože je s ním spousta legrace. My piloti si často po závodě měníme přilby a Dany mě o ni jednou požádal. Když jsem se ho zeptal, proč ji chce, vyprávěl mi následující historku. Byl jsem prý jediným pilotem, kterého požádal o autogram. Prý se pokoušel sbalit nějakou dívku a chtěl pro ni můj autogram. Ale to bylo před deseti lety, samozřejmě předtím, než byl v F1. Mám fanouška, i když myslím, že s tou dívkou mu to tehdy nevyšlo.
9. „Jediné zvíře, které jsem při závodění zabil, byl pták. Omlouvám se…“Absolvoval jsem svůj druhý test na Williamsu v Jihoafrické republice (2000). Jel jsem na okruhu v Kyalami po rovince a ten pták letěl přímo na mě, nebo já jel přímo na něj? Mimochodem, vozy F1 mají jen maličký štítek, asi centimetr vysoký, ten pták ho prorazil, trefil mojí helmu a vlétl do nasávacího otvoru nad mou hlavou. To bylo hroznéVylezl jsem z auta a litoval toho opeřence, než jsem znovu usedl do vozu a nemohl řídit, protože mi něco uvízlo v krku. Zatracený pták!
10. „Můj nejoblíbenější týmový kolega v kariéře…“Rubens Barichello. Strávili jsme spolu čtyři roky a prožili několik velmi těžkých období. Myslím, že v jednu chvíli už můj tým na konci roku 2008 prakticky neexistoval. Ale v roce 2009 jsme jezdili společně za Brawn GP a byla to zvláštní doba. Byl to také nejlepší týmový kolega, co se týče řízení vozu. Fernando byl dobrý, ale Rubens byl na jiné úrovni. Řeknu to takhle, lze chápat, proč ho Michael Schumacher tak dlouho chtěl za týmového kolegu.
Damon Hill upozornil, že některé týmy ve Formuli 1 mohou v rámci nového systému ADUO takticky pracovat s výkonem svých motorů. Tento systém má od roku 2026 pomáhat vyrovnávat rozdíly mezi výrobci pohonných jednotek. Podle Hilla ale existují podezření, že některé týmy záměrně neukazují plný výkon, aby získaly výhodnější podmínky pro budoucí vývoj.
FIA schválila změny pravidel F1 motorů pro sezony 2027 a 2028. Reaguje tak na problémy nové hybridní éry od roku 2026, kde byl problém s hospodařením s energií. Zvýší se podíl spalovacího motoru a pokračují debaty o budoucích V8 motorech na udržitelná paliva.
Aston Martin v sezoně 2026 dál odmítá nasazovat drobné úpravy vozu AMR26 a pod vedením Adriana Neweyho čeká na velký balík vylepšení. Navzdory slabým výsledkům tým věří své strategii, přičemž problémy se netýkají jen aerodynamiky, ale celého fungování monopostu.
Lewis Hamilton vyhrál v Barceloně poprvé jako jezdec Ferrari. Klíčovou roli sehrál nový závodní inženýr Carlo Santi, se kterým si rychle vytvořil silné pouto. Hamilton označil spolupráci za zásadní a po závodě se posunul na 2. místo v šampionátu se ztrátou 41 bodů.
Budoucnost Maxe Verstappena je znovu v centru dění ve světě F1. Ralf Schumacher tvrdí, že Mercedes mu předložil nabídku na přestup z Red Bullu. Spekulace podporují i výkonnostní klauzule v kontraktu, zatímco Russell mluví o vlivu vývoje.
Ferrari v Barceloně výrazně zamíchalo pořadím sil ve F1. Díky rozsáhlým vylepšením získal Lewis Hamilton své první vítězství za italský tým a ukončil dominanci Mercedesu. George Russell upozornil, že o boji o titul letos rozhodne především rychlost vývoje monopostů a nasazování nových dílů.
Mercedes se připojil ke sporu kolem Velké ceny Monaka a požádal FIA o přezkum rozhodnutí, které vedlo ke zrušení časových penalizací Pierra Gaslyho. Tým upozorňuje na možné narušení sportovní spravedlnosti, nejednotné uplatňování pravidel a nerovné možnosti odvolání mezi jednotlivými jezdci a týmy.
Kontroverze po Velké ceně Monaka pokračuje. McLaren a Red Bull podaly odvolání k Mezinárodnímu odvolacímu soudu FIA proti zrušení dvou penalizací Pierra Gaslyho. Podle obou týmů rozhodnutí narušuje sportovní spravedlnost a vyvolává pochybnosti o jednotném výkladu pravidel.
Lando Norris po vítězství Lewise Hamiltona v Barceloně ocenil jeho návrat na vrchol i formu s Ferrari. Zároveň řekl, že Hamilton „ukázal prostředníček“ kritikům na internetu. Sedminásobný šampion vyhrál po 686 dnech a znovu se zapojil do boje o titul.
Isack Hadjar ostře zkritizoval startovní proceduru Red Bullu, kterou označil za příliš složitou a vyžadující nepřiměřenou přesnost. Po nepovedeném startu v Barceloně se propadl z 6. na 14. místo a vyzval tým k rychlému řešení problému.
Andrea Kimi Antonelli po Velké ceně Španělska obdržel pětisekundovou penalizaci za opakované porušování traťových limitů. Přestože trest přišel až po závodě a mladý Ital nedokončil posledních pět kol, díky klasifikaci ve výsledcích se vyhnul posunu na startovním roštu pro nadcházející Velkou cenu Rakouska.
Nico Hülkenberg přišel ve Velké ceně Španělska o nadějný výsledek kvůli mimořádně neobvyklé technické závadě. Kámen odmrštěný vozem Liama Lawsona zasáhl nouzový mechanismus jeho Audi, aktivoval vypínač motoru a způsobil odstoupení ze závodu.